تلاش دولت سیزدهم برای استفاده از نخبگان در تصمیم سازی های کشور

تلاش دولت سیزدهم برای استفاده از نخبگان در تصمیم سازی های کشور

ویکی سلامت/قزوین دستیار مردمی سازی رییس جمهور با اشاره به ضرورت توجه به مردمی سازی، گفت: دولت سیزدهم به دنبال استفاده از ظرفیت مشارکت نخبگان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های کلان کشور است.

سیداحمد عبودتیان در جلسه شورای اداری استان قزوین که امروز 3 اسفند در سالن جلسات شهید امامی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مردمی سازی فقط مختص دولت فعلی نیست بلکه ضروریت و واقعیتی است که همواره باید مورد توجه قرار می گرفت اما گاه از آن غفلت شده است.

دستیار مردمی سازی رییس جمهور گفت: تمامی کشورها براساس اقتضایات خود الگو حکمرانی دارند و ملت ایران با نقش آفرینی در انقلاب الگوی جمهوری اسلامی را به ثمر رساندند و پای این انقلاب ایستاده اند.

وی بیان کرد: دولت سیزدهم به دنبال استفاده از ظرفیت مشارکت نخبگان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های کلان کشور است و در این راه قدم برداشته و خوشبختانه در استان قزوین این موضوع به خوبی مورد توجه قرار گرفته است.

عبودتیان خاطرنشان کرد: امام در اوج محدودیت با کمک مردم توانست پیروز شود چراکه معتقد بود دست توانای خدا در قدرت مستضعفین نهفته است؛ در این راستا دولت سیزدهم می خواهد برای حل مشکلات از ظرفیت مردم استفاده کند.

وی با بیان اینکه مقدمه قانون اساسی بیان می کند ما آمده ایم تا ابعاد خداگونگی انسان بروز پیدا کند اما هرگز این مطالب در سطح جامعه گفته نشده است، افزود: سند تحول دولت سیزدهم در راستای مردمی سازی است تا با مشارکت مردم از مشکلات آگاه شویم و به اصلاح آن بپردازیم.

ستاد دولت در قزوین ستادی چابک است

به گزارش ویکی سلامت، دستیار مردمی سازی رییس جمهور بیان کرد: مردم قزوین مردمی متدین، با تدبیر و فهیم هستند و ستاد دولت در قزوین نیز ستادی چابک است که تمام همت خود را در راستای رسیدگی به مشکلات به کار گرفته است.

عبودتیان اظهار کرد: تمامی دستگاه ها نیز باید پیوست مردمی داشته باشند الگوی مردمی سازی توسط مدیران اجرایی استان باید انجام شود تا اهداف دولت مردمی سیزدهم به ثمر بنشیند.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم در حوزه نظام مالیاتی اتفاقات خوبی رقم خورده، گفت: دولت الگوی تواصی در بخش مردمی را دنبال می کند و این الگو نیز باید سرلوحه کار مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

دستیار مردمی سازی رییس جمهور ادامه داد: آیت الله رییسی در 29 ماهی که در دولت مستقر شده 45 سفر استانی و 27 سفر خارجی داشته که این نشان از یک دولت مردمی و فعال است؛ خوشبختانه شاهد رشد چهار درصدی اقتصاد در دولت فعلی هستیم.

عبودتیان در پایان گفت: دشمن با تمام تلاش خود سعی در ایجاد نا امنی در کشور ما دارد تا مردم پای صندوق های رای نیایند، در این خصوص باید همت، تلاش و همکاری صورت گیرد تا مشارکت حداکثری رقم بخورد و دشمن به هدف خود دست پیدا نکند که همینطور نیز خواهد بود.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش دولت سیزدهم برای استفاده از نخبگان در تصمیم سازی های کشور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش دولت سیزدهم برای استفاده از نخبگان در تصمیم سازی های کشور"، کلیک کنید.