تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم تشییع پیکر شهید رییسی و همراهانش

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم تشییع پیکر شهید رییسی و همراهانش

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با عرض تسلیت به مناسبت شهادت خادم الرضا (ع) آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان در سانحه تلخ سقوط بالگرد، از خدمات رسانی رایگان این شرکت برای مراسم وداع و تشییع پیکر مطهر این عزیزان، خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، مهدی علیزاده، گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ناوگان این شرکت برای حضور شرکت کنندگان در مراسم وداع که امشب ساعت 21 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود ضمن تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم نسبت ارایه خدمات حمل و نقلی به مقاصد: میدان راه آهن، پایانه خاوران، میدان آزادی، میدان رسالت، میدان صادقیه و شهرری اقدام می کند.

وی با تاکید بر اینکه شرکت واحد با تمام ظرفیت و توان موجود در خدمت مردم شریف پایتخت خواهد بود، افزود: همچنین برای مراسم تشییع پیکر مطهر این عزیزان در روز چهارشنبه دوم خرداد ماه در محل دانشگاه تهران، از 5:30 صبح با اختصاص ناوگان ویژه از 12 نقطه پایتخت به شرح ذیل خدمات رسانی خواهد کرد.

چهارراه تهرانپارس، میدان آزادی، پایانه خاوران، میدان خراسان، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، میدان رسالت، میدان راه آهن، نازی آباد، ابوذر، پایانه مترو صادقیه و شهرری.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای بازگشت شرکت کنندگان، اندیشیده شده و ناوگان اتوبوسرانی تا انتقال تمام شهروندان به مبادی و میادین اعلام شده اقدام خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم تشییع پیکر شهید رییسی و همراهانش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم تشییع پیکر شهید رییسی و همراهانش"، کلیک کنید.