توسعه و ارتقاء تکنولوژی فیبرنوری مخابرات به بانک‌ ایران زمین دامغان

توسعه و ارتقاء تکنولوژی فیبرنوری مخابرات به بانک‌ ایران زمین دامغان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت استان سمنان، مجید نصیری با اشاره به ضرورت تقویت زیرساخت‌های ارتباطی بانک‌ها گفت: با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال، بانک ایران زمین میدان امام شهر دامغان از تکنولوژی برتر فیبرنوری برخوردار شد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان دامغان تصریح کرد: برای انجام این پروژه ۱۰۰ متر فیبرکشی انجام شد که این عملیات به تفکیک شامل لوله‌گذاری به طول ۲۰ متر و کابل‌کشی به طول ۸۰ متر بود.

گفتنی‌ست توسعه فیبرنوری برای تقویت زیرساخت‌های ارتباطی بانک‌ها مهم و ضروری است و مخابرات در برنامه توسعه و ارتقای کیفیت محصولات خود، تغییر تکنولوژی از بستر سیم مسی به فیبرنوری را در دستور کار خود دارد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توسعه و ارتقاء تکنولوژی فیبرنوری مخابرات به بانک‌ ایران زمین دامغان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توسعه و ارتقاء تکنولوژی فیبرنوری مخابرات به بانک‌ ایران زمین دامغان"، کلیک کنید.