تولید و عرضه ۱۰ هزار دستگاه ری‌را در سال جاری

تولید و عرضه ۱۰ هزار دستگاه ری‌را در سال جاری

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصولات ایران‌خودرو ضمن تاکید بر قابل رقایت بودن خودروی ری‌را با خودروهای وارداتی، از آغاز تولید انبوه این محصول خبر داده و اعلام کرد که از نیمه دوم سال جاری این محصول به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش ویکی سلامت، مهدی رادمنش- معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصولات ایران‌خودرو و مدیر پروژه‌ محصول ری‌را- ، در نشست امروز (یکشنبه) خود در محل این شرکت که با محوریت محصول ری‌را برگزار شد، اظهار کرد: پروژه K۱۲۵ که با محصول جدید ری‌را شناخته‌ شد که پلتفرم جدید ایران‌خودرو است بعد از توسعه پلتفرم تارا، این پلتفرم در این شرکت توسعه داده شد و آینده محصولات ایران‌خودرو مبتنی بر پلتفرم‌ بر پایه ری‌را است و محصولات متعددی براساس این پلتفرم طراحی خواهد شد. این خودرو مطابق استانداردهای روز دنیاست. در اجرای پروژه‌های بزرگی همچون ری‌را در گروه صنعتی ایران‌ ‌خودرو، مکانیزم‌هایی به صورت طرح‌های جداگانه تعریف می‌شود. ساختارهایی که برای این پروژه تعریف شد شامل چندین پروژه در سطوح مختلف بوده است؛ در حوزه طراحی، صنعتی‌سازی، کیفیت، ساپکو (تامین قطعات)، شرکت‌های دانش‌بنیان و… هر یک ساختارهای خود را تعریف کرده تا در سطح اجرایی، پروژه ری‌را به‌عنوان بزرگ‌ترین پروژه سال‌های اخیر ایران‌خودرو باشد.  

وی افزود: این خودرو سطح تجهیزات و ایمنی بالایی دارد. در همین فاز که فاز آغاز تولید انبوه است، ۶٨ درصد ساخت داخل محقق شده که یکی از موفقیت‌های خوب این پروژه بوده است. در طول اجرای این پروژه‌ در حدود چهار همت سرمایه‌گذاری صورت گرفته که سرمایه‌گذاری بزرگی در زمینه توسعه محصول است.

ادامه‌ دارد… د.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولید و عرضه ۱۰ هزار دستگاه ری‌را در سال جاری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولید و عرضه ۱۰ هزار دستگاه ری‌را در سال جاری"، کلیک کنید.