تکذیب انتشار مصاحبه فرمانده انتظامی کل کشور در خصوص طرح نور2 – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

تکذیب انتشار مصاحبه فرمانده انتظامی کل کشور در خصوص طرح نور2 - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کل کشور در اطلاعیه ای خبرِ منتشره در خصوص طرح نور 2 و مصاحبه سردار رادان در فضای مجازی و سکوهای رسانه ای خارج از کشور را تکذیب و فاقد صحت دانست.

در این اطلاعیه آمده است:

در پیِ انتشار خبر با موضوع مصاحبه سردار رادان در خصوص اجرای طرح نور2 در سواحل؛ به اطلاع هموطنان می رساند که خبرِ فوق جریان سازیِ رسانه ای از طرفِ شبکه هایِ معاند بوده و فاقد صحتِ خبری و رسانه ای است.

فرمانده انتظامی کل کشور امروز و در تداومِ گسترش ِ دیپلماسی ِ انتظامی در دیدار با تسوکادا تاماکی سفیر ژاپن در ایران بر توسعه و روابط دو جانبه و گسترش همکاری هایِ پلیسیِ دو کشور ایران و ژاپن به ویژه در عرصه مبارزه با مواد مخدر تاکید کردند.

در پایان این اطلاعیه آمده است که شهروندانِ عزیز اخبار و رویدادهایِ پلیسی را صرفاً از وب گاه خبرگزاری پلیس به آدرس: www.police.irو شبکه هایِ مجازیِ مرتبط دنبال کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب انتشار مصاحبه فرمانده انتظامی کل کشور در خصوص طرح نور2 – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب انتشار مصاحبه فرمانده انتظامی کل کشور در خصوص طرح نور2 – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.