جان تراولتا در یک فیلم درجه 3 دیگر بازی کرد

جان تراولتا در یک فیلم درجه 3 دیگر بازی کرد

آفتاب نیوز :

به نظر می رسد جان تراولتا به فیلم های درجه 3 چسبیده و از آن ها جدا نمی شود.

«شهر بهشت»، «رز سمی»، «رنگ تجاری»، «سرعت می کشد»، «گوتی»، «من خشمگین هستم»، «زندگی روی خط»، «فعالیت های جنایی»، «جاعل»، «فصل کشتن» همه فیلم هایی در این سطح هستند که او در سال های اخیر بازیگر آن ها بوده و تقریباً در خاطره کسی هم به جای نمانده اند.

آخرین فیلم او «موب لند» یا «سرزمین اوباش» نام داشت و گرچه اواخر آگوست 2023 در بریتانیا اکران شد، از نمایش در 3 سالن تنها 171 دلار به دست آورد و اکنون برای اجاره به صورت VOD در دسترس است.

در جدیدترین فیلم C تراولتا با عنوان «غیرنقدی»، او در نقش یک دزد بازنشسته بازی کرده که دوباره به یک دزدی بزرگ دیگر کشیده می شود. گفته شده این فیلم 26 آوریل به صورت VOD در دسترس خواهد بود.

به نقل از ورلد آف ریل، به نظر می رسد تراولتا در انتخاب فیلم هایش به شدت به تجدیدنظر نیاز دارد. در حالی که او سال 2016 با بازی به یادماندنی اش در نقش وکیل در فیلم «افراد او جی سیمپسون» دیده شد، در همان سال او در فیلم کم ارزش «در دره خشونت» بازی کرد که گرچه فیلم قابل توجهی نبود، اما بازی تراولتا در فیلم عالی بود.

اما در 7 سال اخیر، تراولتا انتخاب های درستی انجام نداده و حتی چندی پیش با انتشار تصویری از نمای هوایی خانه اش در فلوریدا که بویینگ 737 او در برابر آن پارک شده بود، با تمسخر روبه رو شد.

تراولتا زمانی یکی از چهره های مطرح سینما بود و در فیلم هایی، چون «انفجار» برایان دی پالما، «داستان های عامه پسند» تارانتینو، «کوتوله را بگیرید» بری ساننفلد، «تغییر چهره» جان وو، «فعالیت مدنی» استیون زایلیان، «تب شب یکشنبه» جان بدهام، «گریس» رندال گلایسر، «کری» برایان دی پالما بازی کرده بود. شایعه بازی او در فیلم آخر تارانتینو یعنی «منتقد فیلم» هم روشن نیست تا چه حد صحت داشته باشد.

فیلم درجه C پس از فیلم های درجه A و B قرار می گیرد و به معنی فیلمی است که چند سکانس قابل توجه دارد، اما در مجموع جزو فیلم های به یادماندنی محسوب نمی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جان تراولتا در یک فیلم درجه 3 دیگر بازی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جان تراولتا در یک فیلم درجه 3 دیگر بازی کرد"، کلیک کنید.