جدایی مربیان پرسپولیس قطعی شد

جدایی مربیان پرسپولیس قطعی شد

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ در پایان نیم فصل اول لیگ برتر یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس از این تیم جدا شد اما با درخواست باشگاه، دستیاران او امور تمرینات را در اختیار گرفتن تا تکلیف سرمربی جدید مشخص شود.

در این بین باشگاه پرسپولیس بعد از چهار سال توانست اردوی خارجی برگزار کند و در جریان برگزاری این اردو بود که اوسمار ویرا دستیار یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب و معرفی شد.

به نقل از فارس با این وجود محمد عسگری و مهرداد خانبان دو مربی پرسپولیس که در سال های اخیر در کادر فنی یحیی گل محمدی حضور داشتند اعلام کردند که قصد ادامه همکاری با سرمربی جدید را ندارند و به همین خاطر از این تیم جدا خواهند شد.

در پی این موضوع در نهایت محمد عسگری با بخشیدن بخشی از مطالبات خود فردا به صورت توافقی از پرسپولیس جدا خواهد شد و خانبان هم تا آخر هفته جدایی خود از این تیم را قطعی و رسمی خواهد کرد.

با این حال اوسمار ویرا در تلاش است تا چند مربی جدید به پرسپولیس اضافه کند تا جایگزین مربیان جدا شده شوند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدایی مربیان پرسپولیس قطعی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدایی مربیان پرسپولیس قطعی شد"، کلیک کنید.