جزییاتی از آخرین وضعیت بیماری رضا رویگری

جزییاتی از آخرین وضعیت بیماری رضا رویگری

آفتاب نیوز :

رضا رویگری از جمله بازیگران پیشکسوتی است که در طول چندسال گذشته، به دلیل بیماری خانه نشین شده است. شب گذشته، وزیر ارشاد از او عیادت کرد و در جریان روند درمانی این بازیگر قرار گرفت. رضا رویگری دو سال قبل در یکی از آخرین گفتگو های رسانه ای اش، گفته بود که حرف های زیادی دارد و برای اینکه به او سر بزنند، توقع بیشتری دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سه شنبه شب 18 اردیبهشت ماه، با حضور در منزل این بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما، از او عیادت کرد و در جریان روند درمان او قرار گرفت. در عیادت از رویگری، محمود شالویی رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و سیدمجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، محمدمهدی اسماعیلی را همراهی می کردند.

رویگری سال 1393 دچار سکته مغزی شد و از آن تاریخ به بعد مراحل درمان را طی می کند و در این مسیر مشکلات دیگری نیز برای او به وجود آمد.

این بازیگر پیشکسوت درباره گله اش گفته بود: نمی خواهم گله کنم، اما حرف و سخن زیاد است. آدم از یکسری افراد بیشتر توقع دارد، اما خبری از آن ها نیست. درک می کنم که همه گرفتارند، ولی دلم می خواست دوستان بیشتر به من سر می زدند و با هم صحبت می کردیم، اما متاسفانه گویا همه گرفتارند. ان شاءالله برای هیچکس بیماری نباشد به خصوص برای آن هایی که دوستشان داریم، اما کسانی که مریض احوالند همیشه چشمانشان به در است تا کسی به دیدنشان بیاید. متاسفانه درِ خانه ما خیلی باز نمی شود و فقط دوستانی که همیشه به من لطف دارند و اطرافم هستند را هر روز می بینم. من همه را دوست دارم، اما درک می کنم که گرفتاری ها هم زیاد است.

او البته در مراسمی که برای تجلیل از فعالیت های هنری اش در صدا و سیما گرفته شد، ابراز امیدواری کرده بود که داود میرباقری برای بازی در سریال سلمان فارسی با او تماس بگیرد: هنوز هم علاقه مندم بازی کنم. کاری است که انتخاب کردم. دوستش دارم. انرژی کار را دارم و امیدوارم زودتر بتوانم به مردم خدمت کنم. منتطرم که آقای داوود میرباقری صدایم کند تا اگر قسمت شود بروم و در سریال «سلمان فارسی» بازی کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از آخرین وضعیت بیماری رضا رویگری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از آخرین وضعیت بیماری رضا رویگری"، کلیک کنید.