جزییات تازه از پرونده زمین خواری مدیر یک شرکت خصوصی

جزییات تازه از پرونده زمین خواری مدیر یک شرکت خصوصی

آفتاب نیوز :

محمود قلی زاده از کشف یک مورد زمین خواری در اراضی ملی در منطقه هیر خبر داد و اظهار کرد: بعد از گشت زنی و کنترل مسوول منابع طبیعی شهر هیر و به دنبال مشاهده اقدامات عمرانی در حوزه منابع طبیعی و استعلام یو. تی. ام و مختصات محل اجرا این زمین خواری مشخص شد.

وی افزود: در پی این اقدام فردی که مدیریت یکی از شرکت های خصوصی در سطح استان را دارد با سو استفاده موقعیت خود و آشنایی به محل اقدام به فروش سه قطعه زمین به متراژ های 185 متر و 200 متر و 120 متر کرده است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل بیان کرد: مستندات نشان می دهد خریداران این زمین ها کاملاً از کلاهبرداری بودن این موضوع بی اطلاع هستند که موضوع در اسرع وقت تشکیل پرونده شد و به دادسرای عمومی و انقلاب ارجاع شد.

قلی زاده خاطرنشان کرد: از همه افرادی که زمین های مشکوکی بدون استعلام از منابع طبیعی و اطمینان از غیر ملی بودن اراضی خریداری کردند جهت اطلاع از وضعیت زمین مورد معامله استعلامات لازم را انجام دهند.

وی افزود: از دوستداران طبیعت تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخریب در اراضی ملی مراتب را به شماره تلفن های رایگان 1504 و 139 به صورت شبانه روزی اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تازه از پرونده زمین خواری مدیر یک شرکت خصوصی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تازه از پرونده زمین خواری مدیر یک شرکت خصوصی"، کلیک کنید.