جلسه کابینه رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک ها در کرانه باختری

جلسه کابینه رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک ها در کرانه باختری

منابع خبری بامداد امروز (دوشنبه) از تشکیل جلسه کابینه رژیم صهیونیستی درباره توسعه شهرک سازی ها در کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش ویکی سلامت، دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت، اقدام کابینه رژیم اشغالگر برای توسعه شهرک سازی ها در کرانه باختری تا حدی پاسخ به بسیاری از کشورها در جهان است که اقدام به رسمیت شناختن کشور مستقل فلسطین کرده اند.

براساس شبکه خبری الجزیره، دفتر بنیامین نتانیاهو همچنین اعلام کرد این اقدام پاسخی به تحرکات تشکیلات خودگردان فلسطین در مجامع بین المللی است.

ساخت واحدهای جدید شهرک سازی، نقض آشکار قطعنامه 2334 شورای امنیت سازمان ملل متحد است و شورای امنیت دسامبر 2016 از رژیم صهیونیستی خواست برنامه های شهرک سازی در مناطق اشغالی را متوقف کند.

پیشتر «بتسلییل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی تاکید کرده بود: «ما باید از نظر نظامی و شهرک سازی در کرانه باختری بمانیم، زیرا شهرک سازی چیزی است که عدم تاسیس کشور فلسطین را تضمین می کند.»

وی مدعی شد: «شهرک سازی در کرانه باختری کمربند امنیتی کابینه اسراییل است و کشور فلسطینی تشکیل نخواهد شد.»

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه کابینه رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک ها در کرانه باختری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه کابینه رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک ها در کرانه باختری"، کلیک کنید.