جنایات صهیونیست ها در غزه و اقدامات جنون آمیز آنها از روی درماندگی است

رییس قوه قضاییه در راهپیمایی روز قدس:

جنایات صهیونیست ها در غزه و اقدامات جنون آمیز آنها از روی درماندگی است

رییس قوه قضاییه گفت: جنایات بعضاً بی سابقه ای که طی 6 ماه اخیر از سوی رژیم غاصب صهیونیستی در غزه صورت گرفته است با حمایت های رژیم آمریکا بوده است و آمریکایی ها در این قضیه مسیول هستند و باید پاسخگوی جامعه جهانی باشند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزری علم و فناوری ویکی سلامت، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای، امروز جمعه همزمان با روز جهانی قدس، در راهپیمایی باشکوه این روز در تهران در کنار مردم نمازگزار و روزه دار ایران اسلامی حاضر شد.

رییس دستگاه قضا در جریان این راهپیمایی باشکوه، طی مصاحبه ای اظهار کرد: جنایات بعضاً بی سابقه ای که طی 6 ماه اخیر از سوی رژیم غاصب صهیونیستی در غزه صورت گرفته است با حمایت های رژیم آمریکا بوده است و آمریکایی ها در این قضیه مسیول هستند و باید پاسخگوی جامعه جهانی باشند.

رییس عدلیه تصریح کرد: صهیونیست ها طی 6 ماه اخیر از هیچ جنایتی در غزه فروگذار نبودند و بعضاً جنایاتی را انجام دادند که حتی چهارپایان درنده خو نیز از انجام آنها اکراه دارند؛ صهیونیست ها علاوه بر نسل کشی و کودک کشی، در غزه به نوزادکُشی نیز روی آوردند؛ آنها ماهیت جنایتکارانه خود را به منصه ظهور رساندند و ثابت کردند که برای هیچ اصل و اصولی، اندک اعتباری قایل نیستند؛ امروز دیگر کسی در دنیا کمترین تردیدی در خصوص جنایتکار بودن صهیونیست ها ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای بیان داشت: جنایات سبعانه صهیونیست ها در غزه و اقدامات جنون آمیز آنان در منطقه از روی استیصال و درماندگی است و این رژیم منحوس روز های پایانی خود را سپری می کند.

رییس قوه قضاییه اظهار داشت: هر انسانی که از وجدان و عواطف بهره مند است، در قبال اتفاقاتی که در غزه در حال وقوع است احساس مسیولیت می کند لذا روز قدس امسال نه تنها در ممالک اسلامی، پر شکوه برگزار می شود بلکه در کشور های غربی نیز که بعضاً دولت های شان حامیان رژیم سفاک صهیونیستی هستند هم مردم علیه جنایتکاران صهیونیست و حامیانشان به خروش خواهند آمد.

رییس دستگاه قضا خاطرنشان کرد: قطعاً روز قدس امسال نقطه عطفی در تاریخ مقاومت اسلامی علیه غاصبان صهیونیستی خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنایات صهیونیست ها در غزه و اقدامات جنون آمیز آنها از روی درماندگی است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنایات صهیونیست ها در غزه و اقدامات جنون آمیز آنها از روی درماندگی است"، کلیک کنید.