حضور رییس فدراسیون در رختکن/تقوی: همه با هم می جنگیم تا از روز های خاکستری بگذریم

لیگ ملت های والیبال

حضور رییس فدراسیون در رختکن تقوی: همه با هم می جنگیم تا از روز های خاکستری بگذریم

رییس فدراسیون والیبال ایران، گفت: پایز و بازیکنان در کنار هم خواهند جنگید تا روز های خاکستری والیبال کشورمان تمام شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در لیگ ملت های والیبال 2024 از ساعت 3 و نیم بامداد امروز به مصاف تیم ملی کوبا رفت.

ملی پوشان کشورمان در این دیدار نسبت به بازی های قبلی مقابل تیم ملی کوبا که با تمامی ستاره هایش برای کسب سهمیه المپیک به این رقابت ها آمده است، بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بازیکنان عملکرد خوبی در سرویس و دریافت داشتند که افزایش انسجام تیمی و روحیه جنگندگی ایران را برای کسب امتیاز و پیروزی نمایان کرد.

در پایان این دیدار با وجود شکست ایران مقابل تیم کوبا که پیش از این موفق شده بود، برزیل و ژاپن را قاطعانه از پیش رو بردارد، سید میلاد تقوی رییس فدراسیون والیبال که همراه تیم ملی در برزیل به سر می برد، در رختکن تیم ملی حاضر شد و از تلاش و جنگندگی بازیکنان و کادر فنی تقدیر و تشکر کرد.

وی خطاب به بازیکنان و کادر فنی گفت: این شکست ها هیچ تاثیری در باور های ما ندارد و مهم برایمان این است که بازی به بازی بهتر شویم و از بازی تیم لذت ببریم. با وجود اینکه امروز باختیم ولی، چون تا آخرین لحظه دست از تلاش بر نداشتید، سزاوار تقدیر و تشکر هستید. از آقای پایز و کادر فنی که تلاش بسیاری در کنار بازیکنان می کنند تقدیر و تشکر می کنم. اطمینان داشته باشید با وجود برخی انتقادات هیجانی، پایز و تمامی بازیکنان مورد حمایت مجموعه فدراسیون والیبال هستند. همه با هم در کنار هم تلاش می کنیم و می جنگیم که روز های خاکستری والیبال تمام شود.

رییس فدراسیون والیبال ایران خاطرنشان کرد: فدراسیون والیبال تا اینجا بیشتر از آنچه که در توانش بوده انجام داده و از این به بعد هم انجام می دهد. با هم و در کنار هم برای روز های بهتر می جنگیم و تلاش می کنیم. به برد و باخت کاری نداشته باشید و فقط در داخل زمین بجنگید و از بازی لذت ببرید.

تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر روز دوشنبه هفتم خرداد در چهارمین و آخرین دیدار هفته نخست خود به مصاف آرژانتین می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور رییس فدراسیون در رختکن/تقوی: همه با هم می جنگیم تا از روز های خاکستری بگذریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور رییس فدراسیون در رختکن/تقوی: همه با هم می جنگیم تا از روز های خاکستری بگذریم"، کلیک کنید.