حمایت عبدالله عبدالله از حملات موشکی ایران به اسراییل

حمایت عبدالله عبدالله از حملات موشکی ایران به اسراییل

به گزارش ویکی سلامت به نقل از ویکی سلامت، عبدالله عبدالله با اشاره به حملات ایران به رژیم صهیونیستی گفت: اسراییل با حمله به کنسولگری ایران در سوریه قانون بین الدول، کنوانسیون های بین المللی مصونیت نمایندگی های دیپلماتیک و عرف بین المللی را نقض کرده است.

وی ادامه داد: ادامه قتل و کشتار بی رحمانه مردم بی گناه فلسطین در غزه از سوی اسراییل و هدف قراردادن کودکان، زنان، کارمندان سازمان های بین المللی، پزشکان و امدادگران عامل اصلی بحران و تنش در سطح منطقه و جهانی است.

بر اساس گزارش ایراف، وی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران با مشترکات دینی، تاریخی و فرهنگی همسایه ما است و اکنون میزبان میلیون ها شهروند افغانستان می باشد. هرنوع اقدام از سوی اسراییل علیه ایران و افزایش تنش تاثیر مستقیم بر وضعیت در افغانستان و عواقب غیر قابل پیش بینی و ناگوار برای منطقه و صلح و امنیت جهانی دارد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت عبدالله عبدالله از حملات موشکی ایران به اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت عبدالله عبدالله از حملات موشکی ایران به اسراییل"، کلیک کنید.