حمله موشکی به شهر ایلات در اراضی اشغالی

حمله موشکی به شهر ایلات در اراضی اشغالی

به گزارش ویکی سلامت، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای گفت، یک هدف هوایی مشکوک از طریق دریای سرخ وارد اراضی اشغالی شده و در منطقه ای باز واقع در شمال شهر ایلات سقوط کرده است.

در این بیانیه آمده است که این هدف از سوی نیروی هوایی ارتش صهیونیستی رصد شده و خساراتی برجا نگذاشته است.

بنا بر گزارش یدیعوت آحارونوت، شهر ایلات به طور مستمر هدف حملاتی قرار می گیرد که انصارالله مسیولیت بیشتر آنها را به عهده می گیرد. آنها همچنین بندر ایلات را تحت محاصره قرار داده اند و مانع ورود کشتی ها به آنجا می شوند و کشتی ها در حین عبور از باب المندب با موشک ها و پهپادها هدف قرار می گیرند.

به نقل از ویکی سلامت در این گزارش آمده است حملات انصارالله موجب شده تا شرکت های جهانی بزرگ عبور کشتی های خود در دریای سرخ را متوقف کنند یا مسیر آنها را از طریق دور زدن در اطراف جنوب افریقا تغییر دهند.

انصارالله بارها اعلام کرده که حملات آن تنها کشتی های عازم اراضی اشغالی را هدف قرار می دهد و تا زمانی که حملات علیه فلسطین متوقف نشده و آتش بس برقرار نشود این حملات ادامه خواهد یافت.

در همین راستا، مدیریت بندر ایلات اعلام کرد فعالیت دریانوردی از زمان آغاز عملیات طوفان الاقصی از سوی حماس در هفتم اکتبر و حملات انصارالله در دریای سرخ و شهر ایلات به میزان 85% کاهش یافته است.

مدیر کل بندر ام الرشراش«ایلات» گفت، یمنی ها توانستند از چهار ماه قبل فعالیت های این بندر را تعطیل کنند که طی 35 سال فعالیتش در این بندر چنین اتفاقی بی سابقه بوده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی به شهر ایلات در اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی به شهر ایلات در اراضی اشغالی"، کلیک کنید.