حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر حیفا در اراضی اشغالی

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر حیفا در اراضی اشغالی

مقاومت اسلامی عراق از هدف قرار دادن بندر حیفا در عمق اراضی اشغالی فلسطین از طریق هواپیماهای بدون سرنشین خبر داد.

به گزارش ویکی سلامت، مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز-جمعه- اعلام کرد که مبارزان مقاومت اسلامی عراق با استفاده از  پهپادهایی بندر حیفا در عمق اراضی اشغالی فلسطین را هدف قرار دادند.

مقاومت عراق تاکید کرد به نابودی مقرهای دشمن در تکمیل رویکرد مقاومت در برابر اشغالگری و نیز در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به قتل عام های رژیم غاصب علیه غیرنظامیان فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالمندان ادامه می دهد.

مقاومت اسلامی عراق روز پنجشنبه نیز اعلام کرد که از طریق هواپیماهای بدون سرنشین به هدف حیاتی اشغالگران در ام الرشراش (ایلات) در داخل اراضی اشغالی فلسطین حمله کرده است.

مقاومت طی روزهای گذشته نیز چندین بار شهر اشغالی ایلات را با استفاده از پهپاد بمباران کرد.

مقاومت اسلامی عراق پیش از این با استفاده از پهپادها، پایگاه پهپادهای اسراییلی را در جولان اشغالی سوریه هدف قرار داده و تاکید کرده بود که به انهدام سنگرهای دشمن ادامه خواهد داد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر حیفا در اراضی اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به بندر حیفا در اراضی اشغالی"، کلیک کنید.