خبر جدید معاون وزیر نفت/ یک میدان هیدروکربوری جدید در ایران کشف شد

خبر جدید معاون وزیر نفت/ یک میدان هیدروکربوری جدید در ایران کشف شد

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت محسن خجسته ویکی سلامت در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت از کشف یک میدان جدید هیدروکربوری خبرداد که به زودی اطلاعات آن توسط وزیر نفت اعلام می شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: 2.5 میلیارد بشکه معادل نفت خام، مجموع ذخایر جدید اکتشافی در دولت سیزدهم بوده است.

وی تصریح کرد: ما در گذشته نفت تولید می کردیم ولی نمی فروختیم، اما امروز هم تولید می کنیم و هم می فروشیم و در سال گذشته 35 میلیارد دلار درآمد صادرات نفتی داشتیم.

خجسته ویکی سلامت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عربستان و کویت به صورت رسمی ایران را از میدان گازی آرش کنار گذاشتند، واکنش ایران نسبت به آن چیست، گفت: ما هر میدان نفتی و گازی که در حوزه سرزمین جمهوری اسلامی باشد را توسعه می دهیم.

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر جدید معاون وزیر نفت/ یک میدان هیدروکربوری جدید در ایران کشف شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر جدید معاون وزیر نفت/ یک میدان هیدروکربوری جدید در ایران کشف شد"، کلیک کنید.