خبر خوب برای نکونام؛ ستاره مصدوم استقلال «آقا وسط» بازی کرد!

خبر خوب برای نکونام؛ ستاره مصدوم استقلال «آقا وسط» بازی کرد!

آفتاب نیوز :

استقلال این روز ها در حالی تمرین می کند که یک اتفاق خوشایند باعث خوشحالی و امیدواری تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان شده است. پس از پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر، کوین یامگا در برخورد سهوی با امید حامدی فر به شدت مصدوم شد و کارش به چند جراحی متوالی کشید به طوری که ادامه رقابت های لیگ بیست و سوم را از دست داد و تکلیفش برای فصل آینده نیز هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

چشم کوین به شدت آسیب دید و تا به امروز چند عمل جراحی متوالی را پشت سر گذاشته است، اما خوشبختانه قبل از پایان سال، کادر پزشکی معالج این بازیکن به او اجازه داد آرام آرام دور زمین فوتبال بدود و پس از شروع سال جدید نیز اجازه کار های سبک با توپ و بغل پا زدن پیدا کرد. حالا با هماهنگی پزشکان، کوین یامگا دویدن خود را افزایش داده و علاوه بر آن چند روزی است که اجازه یافته تا در تمرینات موسوم به فوتبال 4 به 2 و تمرین “آقا وسط” نیز شرکت کند. اتفاقی که بسیار باعث امیدواری همه استقلالی ها شده است، چون نشان می دهد که او آرام آرام به فوتبال باز می گردد. اگر همه چیز طبق روال جلو برود، احتمال دارد بازیکن اروپایی استقلال از حوالی دی ماه امسال بتواند به ترکیب ثابت آبی پوشان برگردد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوب برای نکونام؛ ستاره مصدوم استقلال «آقا وسط» بازی کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوب برای نکونام؛ ستاره مصدوم استقلال «آقا وسط» بازی کرد!"، کلیک کنید.