خبر واریز عیدی نقدی نوروز دروغ است / مردم فریب کلاهبرداران را نخورند

خبر واریز عیدی نقدی نوروز دروغ است / مردم فریب کلاهبرداران را نخورند

آفتاب نیوز :

از حدود یک ساعت پیش خبری با عنوان واریز عیدی رییس جمهور برای شهروندان در فضای مجازی منتشر شده و از مردم خواسته شده به یک سامانه مراجعه کرده و برای دریافت عیدی خود اقدام کنند.

 پیگیری های خبرنگار ویکی سلامت از منابع آگاه در دولت مشخص کرد این خبر جعلی و به قصد کلاهبرداری بوده است. شهروندان فریب این خبر کذب را نخورند و به این سامانه مراجعه نکنند.

خبرگزاری ویکی سلامت بدین وسیله اعلام می کند که چنین خبری را در کانال یا سایت خود منتشر نکرده و کلاهبرداران با سوءاستفاده از نام ویکی سلامت، قصد فریب مردم را دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر واریز عیدی نقدی نوروز دروغ است / مردم فریب کلاهبرداران را نخورند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر واریز عیدی نقدی نوروز دروغ است / مردم فریب کلاهبرداران را نخورند"، کلیک کنید.