خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد

خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403 تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با بیان اینکه براساس پیش بینی ها در ثبت نام ترم ویکی سلامت 1403 تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر خواهد رسید، گفت: با این وضعیت این دانشگاه از زیاندهی خارج می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، سید محمدمهدی صافی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در دیدار نوروزی با کارکنان و اعضای هییت علمی این دانشگاه در مسجد موعود ضمن محکوم کردن حمله تروریستی رژیم جعلی صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه که منجر به شهادت جمعی از سرداران سپاه شد، اظهار کرد: این جنایت و حمله تروریستی بیانگر توهین آشکار به اصل پذیرفته شده جامعه بین المللی یعنی مصونیت نمایندگان و اماکن دیپلماتیک و کنسولی است؛ اصل مشترکی که سنگ بنای روابط بین الملل به حساب می آید.

وی خاطرنشان کرد: به فضل الهی و با اراده پولادین ملت فلسطین، هوشیاری جبهه مقاومت و حمایت آزادیخواهان، مستضعفان و مسلمانان جهان، کارزار کنونی نقطه شروع نابودی رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی و پایان بخش اشغال سرزمین فلسطین است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با اشاره به دعای تحویل سال به شعر سهراب سپهری که می فرماید: «چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید» اشاره و بیان کرد: دعای تحویل سال که با «یا مقلب القلوب و الابصار» آغاز می شود، به وضوح جامعه را به تغییر و تحول در نگرش ها دعوت می کند و این شاه کلیدی محسوب می شود که باید از روزمرگی فاصله گرفت و باید در نگاه ها تغییر و تحول ایجاد کنیم.

خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد

صافی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به نام سال «جهش تولید با مشارکت مردم» متذکر شد: باید نگاه و رویکرد عملگرای جدیدی را در راستای وظایف و رسالت های دانشگاه در سطح جامعه انجام دهیم؛ چراکه حل مسایل جامعه ضرورت یک دانشگاه اجتماعی است که می تواند در حل آن نقش آفرینی کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقاتی که در چند سال گذشته در واحد دزفول رقم خورده، خاطرنشان کرد: نمودار ها در تمامی ابعاد، آینده روشنی را به ما نشان می دهند که می توان رشد هرم جمعیتی، تبلیغات و رویکرد های جدید دانشگاه را از نشانه های رشد آمار دانشجو در این واحد دانشگاهی نام برد.

خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول افزود: براساس نگاهی که از قبل به سال 1403 داشته ایم و داریم اینکه در ثبت نام ترم ویکی سلامت 1403 تعداد دانشجویان ما به 10 هزار نفر خواهد رسید و با توجه به اینکه عمده درآمد دانشگاه از شهریه دانشجویی است، اگر این اتفاق بیفتد، موجب خروج دانشگاه از زیاندهی خواهد شد.

صافی با قدردانی از تلاش های استادان و کارکنان در یک سال گذشته برای فراهم کردن فضای تعلیم و تربیت برای فرزندان این نسل و بوم گفت: در سال گذشته رتبه دانشگاه با جهش سه پله ای از سطح 8 به سطح 5 ارتقاء یافت و این مهم نشان می دهد که دانشجویان در یک دانشگاه سطح بالاتر مدرک می گیرند.

خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد

به گزارش ویکی سلامت، مراسم محفل انس با قرآن با سخنرانی حجت الاسلام محسن طواحسین در باب ایام لیالی قدر همراه بود و در پایان دانشگاهیان با حضور بر سرمزار پنج شهید گمنام آرمیده در این واحد، با شهدا و امام شهدا تجدید پیمان و فعالیت های اداری خود را در سال جدید با یاد شهدا آغاز کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خروج رسمی دانشگاه آزاد دزفول از زیان دهی در سال 1403/ تعداد دانشجویان به 10 هزار نفر می رسد"، کلیک کنید.