خریداران سکه بخوانند/ ریسک خرید کدام قطعات سکه بالاست؟

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، با افزایش قیمت سکه در بازار، حباب سکه نیز بزرگتر از قبل شده و این وضعیت در مورد همه قطعات سکه وجود دارد.

بالا بودن قیمت سکه و شکل گیری حباب ریشه در میزان تقاضا و عرضه این کالای سرمایه ای دارد.

در شرایط فعلی قیمت های بازار در شرایط کنونی بین دو میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان گران تر از ارزش ذاتی سکه ها در بازار است .

بهای هر قطعه سکه در سومین هفته اسفند ماه برابر با 37 میلیون و 200 هزار تومان بود. بهای سکه طرح قدیم نیز به 35 میلیون و 50 هزار تومان رسید . نیم سکه و ربع سکه به ترتیب به قیمت بیست میلیون و 800 هزار تومان و 13 میلیون و 600 هزار تومان معامله گردید. بر این اساس سکه گرمی نیز قیمتی برابر با شش میلیون و ششصد هزار تومان دارد .

جدول زیر دربردارنده حباب انواع قطعات سکه است. بر این اساس ریسک خرید سکه تمام بهار آزادی طرح امامی بسیار بالاست.قیمت ها به ریال در این جدول درج شده است.

خریداران سکه بخوانند/ ریسک خرید کدام قطعات سکه بالاست؟

223223

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خریداران سکه بخوانند/ ریسک خرید کدام قطعات سکه بالاست؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خریداران سکه بخوانند/ ریسک خرید کدام قطعات سکه بالاست؟"، کلیک کنید.