خودروهای چینی در ایران، اولین رولزرویس برقی در عربستان

خودروهای چینی در ایران، اولین رولزرویس برقی در عربستان

امیرمسعود عابدین: اجبار به تولید خودرویی کم مصرف و مطابق با استاندارد آلایندگی اروپا، از دلایل معرفی و تولید رولزرویس اسپکتر بود. سبک جدید طراحی با الهام از دو خودروی ریث و سوییپ تیل در اسپکتر دیده می شود. چراغ های دو تایی، با تاثیر پذیری از بی ام و در اسپکتر حضور دارند. اسپکتر، بهترین خودروی تاریخ رولزرویس با ضریب درگ 0.25 محسوب می شود. در سقف و درب ها، حالت ستاره شب با 4796 عدد LED قابل سفارش است.

پیشرانه برقی موجود در خودرو، 585 اسب بخار قدرت و 900 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. شتاب صفر تا صد اسپکتر 2.9 تنی، 4.4 ثانیه اعلام شده است. با یک بار شارژ اسپکتر می توان 418 کیلومتر مسافت را طی کرد. با به کار بردن موتور برقی و همچنین عایق بندی فوق العاده، با کابین فوق العاده آرامی مواجه هستیم. قیمت پایه رولزرویس اسپکتر حدود 420 هزار دلار، معادل 26 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام شده است.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در ویکی سلامت مراجعه کنید.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودروهای چینی در ایران، اولین رولزرویس برقی در عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودروهای چینی در ایران، اولین رولزرویس برقی در عربستان"، کلیک کنید.