دانشگاه آزاد در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد

دانشگاه آزاد در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد تأکید کرد که این دانشگاه در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد قرار دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، مهدی دولت یار معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با امین اسدی فرماندار ملارد دیدار و گفت وگو کرد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در این دیدار با بیان اینکه این دانشگاه بازوی فرهنگی شهرستان ملارد است، به معرفی دانشگاه آزاد اسلامی ملارد در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و عمرانی پرداخت و اظهار کرد: دانشگاه ها بازوان فرهنگی شهرستان هستند و در راستای بهبود وضعیت فرهنگی جامعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

دانشگاه آزاد در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد

دولت یار با تأکید بر نقش دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه گفت:با توجه به پتانسیل بالا و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد از تعامل و همکاری ادارات شهرستان ملارد با دانشگاه در هم افزایی علمی، فرهنگی و صنعتی شهرستان به خصوص هم افزایی در حل علمیِ مسایلِ شهرستان استقبال خواهیم کرد.

وی با بیان سابقه فرهنکی مشترک بین دانشگاه آزاد اسلامی و شهرستان ملارد و اینکه دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به مردم است، افزود: آمادگی کامل داریم در راستای مسیولیت اجتماعی و تعلیم و تربیت نسل جوان در زمینه های مختلف آموزشی، علمی و توانمند سازی و مشاوره ای به شهرستان خدمت رسانی انجام دهیم.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری درباره امیدآفرینی اشاره کرد و با تأکید بر اینکه تقویت باور «ما می توانیم» و امیدآفرینی بیش از همه در بین جوانان و دانشجویان ضروری است، گفت: مسیولان و استادان دانشگاه می توانند در جریان امیدآفرینی در بین جوانان به خصوص دانشجویان تاثیرگذار باشند.

دانشگاه آزاد همچون نگینی در غرب تهران می درخشد.

فرماندار شهرستان ملارد هم وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد با ظرفیت های بالا را یک فرصت برای شهرستان ملارد خواند و ابراز امیدواری کرد که از ظرفیت های این دانشگاه در راستای کمک به توسعه شهرستان ملارد استفاده شود.

اسدی به اهمیت مراکز آموزش عالی در شهرستان ملارد اشاره کرد و بر ضرورت حمایت های خود درراستای توسعه و ارتقاء دانشگاه تأکید کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد افزود: با توجه به ظرفیت های ویژه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید با سرعت به سمت مرجعیت علمی در منطقه حرکت کنیم و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد باید همچون نگینی در غرب استان تهران بدرخشد.

اسدی در ادامه با بیان اینکه ملارد به عنوان تنها شهرستانی که بیشترین واحد های دانشگاهی در آن حضور دارد را یک فرصت بسیار خوب بیان کرد و افزود: روسای دانشگاه ها و استادان مجموعه با تشکیل اتاق فکر و حل مسایل مختلف می توانند به توسعه شهرستان کمک کنند.

وی با بیان اینکه کمک به توسعه و ارتقای دانشگاه ها و رفع مشکلات آنها باید سیاست اصلی مدیران شهرستان ملارد باشد، ادامه داد: استفاده از توان و ظرفیت دانشگاه در حل مسایل و مشکلات منطقه و اهداف توسعه ای شهرستان همواره مورد تاکید است.

در این دیدار کیوان متانی مدیر حراست و حسین رضایی فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد حضور داشتند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه آزاد در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه آزاد در مسیر حل علمیِ مسایلِ شهرستان ملارد"، کلیک کنید.