دانش آموزان کردستانی در جشنواره سفیران سلامت درخشیدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

دانش آموزان کردستانی در جشنواره سفیران سلامت درخشیدند - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

افشین خوش گوار در گفت وگو با خبرنگار ویکی سلامت، اظهار کرد: دانش آموزان کردستانی 6 عنوان برتر در مرحله کضوری جشنواره سفیران سلامت را کسب کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد: در هشتمین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی، در مرحله شهرستانی 8 هزار و 528 اثر اعلام وصول شد که از این تعداد 313 اثر به مرحله استانی راه پیدا کرد.

خوش گوار عنوان کرد: پس از داوری آثار راه یافته به مرحله استانی، با نظر شورای داوران 29 اثر به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال شد.

وی گفت: بر اساس اعلام دفتر سلامت و تندرستی وزارت، شش اثر شرکت کنندگان کردستان حایز رتبه های برتر کشوری شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان خاطرنشان کرد: بر این اساس در رشته کارسازه سارا وکیلی از مدرسه متوسطه اول فاطمه الزهرا شهرستان کامیاران و سیدایمان حسینی از مدرسه متوسطه اول دکتر پرتو ماه دهگلان موفق به کسب عنوان اول شدند.

خوش گوار ادامه داد: در بخش کارسازه ابتدایی اول مدرسه شکوفه های انقلاب دیواندره متشکل از آریسا محمدیان، ستایش حمزه ای و فاطمه زهرا محمدی رتبه چهارم کشوری را به دست آوردند.

وی افزود: در بخش جشنواره عکاسی چهارشنبه آخر سال نیز آلان شادفر از مدرسه شهید فهمیده ناحیه 2 و شنیا دلکی از مدرسه نیایش دهگلان حایز رتبه برتر کشوری در دوره دوم ابتدایی شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد: در بخش باغچه کوچک سبزیجات نیز ایلیا صفری از مدرسه شهید آزادی کامیاران در دوره اول ابتدایی رتبه پنجم کشور را به دست آورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانش آموزان کردستانی در جشنواره سفیران سلامت درخشیدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانش آموزان کردستانی در جشنواره سفیران سلامت درخشیدند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.