دختران تنیس ایران نتیجه را به بلاروس واگذار کردند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

دختران تنیس ایران نتیجه را به بلاروس واگذار کردند - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، در دومین دیدار نمایندگان کشورمان در رقابت های برکیس کازان روسیه، ماندگار فرزامی با نتیجه 0-6 و 1-6 مقابل نماینده بلاروس شکست خورد و یاسمن یزدانی با نتیجه 3-6 و 2-6 بازی را به حریف خود واگذار کرد.

در بخش دونفره نیز تیم ایران با ترکیب کیمیا ثاقب تهرانی و ماندگار فرزامی با نتیجه 1-6 و 1-6 بازی را به تیم بلاروس واگذار کردند. به این ترتیب دختران کشورمان پس از پیروزی در نخستین دیدار مقابل پاکستان، در دومین مسابقه با نتیجه 3 بر صفر مقابل بلاروس شکست خوردند.

رقابت های ورزشی بریکس از 13 تا 20 ژوین (22 تا 31 خرداد 1403) در شرایطی به میزبانی شهر کازان، مرکز جمهوری تاتارستان روسیه برگزار می شود که رشته های مختلف ورزشی از جمله تنیس در آن به میدان خواهند رفت.
در این مسابقات و در رشته تنیس، کشورهای جمهوری اسلامی ایران، روسیه، بلاروس، هند، ازبکستان، قرقیزستان، تاجیکستان، پاکستان و صربستان حضور دارند که در سه گروه سه تیمی با هم به رقابت خواهند پرداخت و از هر گروه 2 تیم جواز صعود به مرحله بعدی را کسب خواهند کرد.

گفتنی است تیم اعزامی کشورمان با ترکیب یاسمن یزدانی ، کیمیا ثاقب تهرانی و ماندگار فرزامی و مربیگری مونا نوریان در این رویداد به میدان می رود.
در این مسابقات تنیسورهایی از کشورهای مختلف با رنکینگ قابل توجه حضور دارند که میدان بسیار خوبی برای کسب تجربه برای نمایندگان ایران خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دختران تنیس ایران نتیجه را به بلاروس واگذار کردند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دختران تنیس ایران نتیجه را به بلاروس واگذار کردند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.