درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت کنید

درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت کنید

رییس پلیس راه کشور از همه هموطنانی که در تعطیلات عید فطر به مسافرت رفته اند، درخواست کرد که زمان برگشت از سفر خود را مدیریت کنند.

به گزارش ویکی سلامت و بنا به بر اعلام مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، امروز در دومین روز از تعطیلات عید فطر ، برغم بارش باران در محورهای شمالی کشور، ترافیک در تمامی محورها از جمله چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت « روان» است.

اما با توجه به پیش بینی موج بازگشت مسافران در روز جمعه 24 فروردین، سردار مومنی رییس پلیس راه کشور از همه هموطنانی که در این تعطیلات به مسافرت رفته اند، درخواست کرد که زمان برگشت از سفر خود را مدیریت کنند و به روز و ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنند.

سردار مومنی این را هم گفت: آن دسته از مسافرانی که می توانند، روز بعد از تعطیلات از سفر بازگردند، تا ترافیک جاده ای روانتر شود.

وی همچنین از همکاری همه مسافران و هموطنان ساکن در محورهای شمالی با پلیس راهور در اجرای طرح های ترافیکی تشکر کرد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت کنید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست پلیس راه از مسافران، زمان برگشت خود را مدیریت کنید"، کلیک کنید.