دردسر عجیب داور لیگ برتری در فرودگاه

دردسر عجیب داور لیگ برتری در فرودگاه

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ هدست های داوران فوتبال اگرچه چند ماهی است از سوی فدراسیون خریداری شده و مسابقات لیگ برتر با این تکنولوژی صوتی نزد داوران حاضر در زمین برگزار می شود، اما حالا یک مشکل دیگر در مسیر تسهیل قضاوت داوران فوتبال به وجود آمده است.

امیر عرب براقی داور جوان و بین المللی فوتبال ایران که امروز در برنامه شبکه ورزش حضور یافته بود، از مشکل جابه جایی هدست های رادیویی داوران پرده برداشت و اعلام کرد که در فرودگاه ها مامورین حفظ امنیت همکاری لازم را با آنها انجام نمی دهند.

عرب براقی در این خصوص گفت: «بعضی دوستان در فرودگاه ها لطف دارند و همکاری می کنند، اما در بعضی شهرها دایما ما را سوال پیچ می کنند که این سیستم ها برای چیست. خب مشخص است برای چیست، من توضیح می دهم که داور هستم و ابزار کارم است. کارت شناسایی هم دارم، اما بازهم بعضی دوستان همکاری نمی کنند.»

او در این خصوص به بیان اتفاقی پرداخت که چند روز پیش برایش رخ داده و گفت: «در همین عید نوروز برای قضاوت در مقدماتی جام جهانی از کشور خارج شدم و هنگام برگشت با اینکه نصفه شب بود و خسته بودیم، دوست عزیزی ما را نگه داشت و گفت سیستم رادیویی اینجا می ماند و ضبط می شود! دلیل این مسیله را نمی دانم و امیدوارم مسیولان در فدراسیون فکری به حال این موضوع کنند تا دیگر مشکل جابه جایی هدست ها که ابزار کارمان هستند را نداشته باشیم.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دردسر عجیب داور لیگ برتری در فرودگاه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دردسر عجیب داور لیگ برتری در فرودگاه"، کلیک کنید.