در خرید مک بوک عجله نکنید؛ تراشه M4 اپل در راه است!

طبق گزارش مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال آماده شدن برای بروزرسانی کل مجموعه مک های خود با پردازنده های M4 است که بر هوش مصنوعی تاکید دارند؛ سری اول از مک های جدید مجهز به M4 ظاهراً اواخر امسال و بقیه در اوایل سال 2025 عرضه خواهند شد.

اگرچه زمان زیادی از راه اندازی اولین مک بک اپل با تراشه M3 نمی گذرد اما این شرکت در حال “نزدیک شدن به تولید” تراشه M4 خود است. طبق گزارش ها، تمرکز اپل بر روی قابلیت های پردازش هوش مصنوعی M4 خواهد بود که پاسخی به هجوم «رایانه های شخصی هوش مصنوعی» رقبا به بازار و کاهش فروش مک است.

در خرید مک بوک عجله نکنید؛ تراشه M4 اپل در راه است!

بر اساس گزارش بلومبرگ، تراشه M4 حداقل در سه سطح مختلف عرضه خواهد شد؛ از جمله تراشه M4 سطح ابتدایی با کد Donan، تراشه متوسط براوا و تراشه Hidra با بالاترین عملکرد؛ طبق گزارش ها، اپل Donan را به MacBook Pro سطح پایه، MacBook Airs خود و Mac Mini پایین رده اضافه خواهد کرد. در همین حال، بلومبرگ می گوید که اپل براوا میان رده را برای مک بوک پروهای با مشخصات بالاتر، مک مینی ها و مک استودیو در نظر گرفته است، در حالی که تراشه Hidra را به مک پرو اضافه می کند.

منبع: theverge

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در خرید مک بوک عجله نکنید؛ تراشه M4 اپل در راه است!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در خرید مک بوک عجله نکنید؛ تراشه M4 اپل در راه است!"، کلیک کنید.