دستگیری دو شکارچی متخلف در شهرستان البرز

دستگیری دو شکارچی متخلف در شهرستان البرز

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت از قزوین؛ مهدی طاهری، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: محیطبانان یگان اداره کل و شهرستان بویین زهرا طی گشت و کنترل در مناطق دشتی البرز موفق به دستگیری دو نفر شکارچی به جرم شکار شدند.

وی افزود: از متخلف دو قبضه سلاح و لاشه دو قطعه پرنده از نوع کبوتر و قمری کشف گردید و افراد دستگیر شده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

طاهری در پایان ضمن تشکر و قدردانی از پشتیبانی مراجع قضایی از مامورین (ضابطین) اجرایی حفاظت محیط زیست گفت: محیطبانان شبانه روز در حال حفاظت از طبیعت، حیات وحش و حفظ حقوق عامه مردم می باشند و با متجاوزان به عرصه طبیعت و متخلفین شکار صید برخورد قانونی خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری دو شکارچی متخلف در شهرستان البرز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری دو شکارچی متخلف در شهرستان البرز"، کلیک کنید.