دستگیری 2 نفر از متصرفان اراضی ملی در دماوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

دستگیری 2 نفر از متصرفان اراضی ملی در دماوند - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

سرهنگ علیرضا مزرعی در گفتگو با خبرنگار ویکی سلامت از دستگیری دو نفر از متصرفان اراضی ملی در دماوند و تحویل آنها به کلانتری مهرآباد خبر داد و افزود: این اقدام با کمک رییس کلانتری مهرآباد انجام شد.

وی گفت: با همکاری شهرداری رودهن یک دستگاه ماشین آلات سنگین پیکور که در اراضی ملی فعالیت داشت، توقیف شد.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شرق استان تهران ضمن گوش زد به زمین خواران گفت: در سال جدید برخورد، دستگیری و ارجاع پرونده متصرفان به دادسراها سر لوحه کار ما است و از شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه تصرف اراضی منابع طبیعی و ملی مراتب را از طریق شماره تلفن 1504 به یگان حفاظت منابع طبیعی و شماره تلفن 1656 به یگان حفاظت مسکن و شهرسازی اطلاع دهند.

مزرعی گفت: سامانه تلفنی 131 امور اراضی استان تهران شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و گزارش های تغییر کاربری و ساخت و سازها در اراضی کشاورزی از سوی شهروندان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 2 نفر از متصرفان اراضی ملی در دماوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 2 نفر از متصرفان اراضی ملی در دماوند – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.