دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار سمنان از مردم برای حضور در مراسم استقبال از رییس جمهور

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار سمنان از مردم برای حضور در مراسم استقبال از رییس جمهور

ویکی سلامت/سمنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و استاندار سمنان با صدور پیام مشترکی از اقشار مختلف مردم استان برای حضور در برنامه های سفر ریاست جمهوری به استان سمنان دعوت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان در پیامی از اقشار مختلف مردم مومن و متدیّن استان سمنان برای حضور در برنامه های سفر رییس جمهور به استان دعوت کردند. 

به گزارش ویکی سلامت به نقل از روابط عمومی استانداری متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استان پهناور و ممتاز سمنان خود را آماده می کند تا یکبار دیگر میزبان ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی عالی ترین مقام اجرایی کشور و اعضای محترم کابینه دولت سیزدهم باشد.

مردم مومن و ولایتمدار استان سمنان که به تعبیر رهبر فرزانه و دوراندیش انقلاب اسلامی به دینداری، دانش پژوهی، برجستگی های علمی و نیز هوش و استعداد بالا شناخته می شوند در ادوار مختلف بارها و بارها انسجام، اتحاد و همدلی خود را در دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی به جهانیان نشان داده و در مسیر نورانی شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی بویژه 3 هزار شهید استان سمنان گام برداشته اند.

استان سمنان با وجود مردمانی فداکار و سخت کوش و نیز ذخایر طبیعی ارزشمند و کم نظیر همواره یکی از استان های پیشرو در عرصه های گوناگون فرهنگی و اجتماعی، اقتصادی و سیاسی بوده که تحقق این مهم را مرهون تلاش آحاد مردم در شهرها و روستاهای مختلف و بصورت خاص فداکاری 3 هزار شهید والامقام استان سمنان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، جانبازان و آزادگان می دانیم.

اینک و در آستانه دومین دور از سفر استانی آیت الله رییسی ریاست محترم و محبوب جمهوری اسلامی ایران به استان سمنان و دیدار رییس و اعضای دولت سیزدهم با مردم این استان و با عنایت به افتخارآفرینی اخیر غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح در عملیات «وعده صادق» و به منظور حمایت از برنامه ها و همراهی با سیاست های دولت مردمی آیت الله رییسی در جهت رفع مشکلات ملی و استانی از آحاد مردم شریف، مومن و متدین استان سمنان دعوت می کنیم با حضور گرم خود در برنامه های سفر ریاست محترم جمهوری به استان بار دیگر پیوند عمیق و ناگسستنی خود را با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نمایش بگذارند.

مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان

سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار سمنان از مردم برای حضور در مراسم استقبال از رییس جمهور" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار سمنان از مردم برای حضور در مراسم استقبال از رییس جمهور"، کلیک کنید.