دنیای نو ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت

دنیای نو ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت

ارکستر سمفونیک تهران نخستین اجرای خود در سال 1403 را در روز های پایانی خرداد روی صحنه می برد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری منوچهر صهبایی با عنوان «از دنیای نو» شامگاه چهارشنبه 30 خرداد، ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می شود.

در این اجرا قطعات اورتور ایفیژنی در آلیس اثر کریستف ویلیبالد گلوک، سمفونی شماره 9 (از دنیای نو) اثر آنتونین دورژاک و کنسرتو برای پیانو و ارکستر نمره 5 در فا مینور ساخته یوهان سباستین باخ نواخته خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت این اجرا روز پنج شنبه 24 خرداد از ساعت 12 به سایت هنرتیکت به نشانی www.honarticket.com مراجعه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دنیای نو ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دنیای نو ارکستر سمفونیک تهران در تالار وحدت"، کلیک کنید.