دومین پدر و پسری که در تاریخ یورو گلزنی کرده‌اند

دومین پدر و پسری که در تاریخ یورو گلزنی کرده‌اند

آفتاب‌‌نیوز :

تیم ملی فوتبال پرتغال در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد جمهوری چک عبور کند.

پرتغال در حالی در این بازی به برتری رسید که تا آخرین لحظات با نتیجه تساوی متوقف شده بود و زمانی که چیکو کونسیسائو در دقیقه ۹۰ وارد زمین شد توانست ۲ دقیقه بعد گل برتری را برای پرتغال به ثمر برساند تا همراه با پدرش سرجیو کونسیسائو به دومین پدر و پسری تبدیل شوند که در تاریخ رقابت‌های یورو موفق به گلزنی شده اند.

سرجیو کونسیسائو که هدایت پورتو رو برعهده دارد و پسرش هم در همین تیم بازی می‌کند در رقابت‌های یورو ۲۰۰۰ در دیداری که پرتغال با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسیده بود گلزنی کرد.

به این ترتیب پس انریکو کیه‌زا و پسرش فردریکو کیه‌زا که به ترتیب در رقابت‌های یورو ۱۹۹۶ و ۲۰۲۰ توانسته بودند برای تیم ملی ایتالیا گلزنی کنند «کونسیسائو»‌ها تبدیل به دومین پدر و پسری می‌شوند که در تاریخ یورو توانسته آمد گلزنی کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین پدر و پسری که در تاریخ یورو گلزنی کرده‌اند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین پدر و پسری که در تاریخ یورو گلزنی کرده‌اند"، کلیک کنید.