دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسوولان است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسوولان است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، ابراهیم حسینی پنج شنبه شب در دیدار با خانواده شهیدان والامقام خان عزیزی به مناسبت دهه کرامت اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا موجب افتخار و توفیقی بزرگ الهی است که نصیب خدمت گذاران نظام شده است.

بخشدار شبانکاره امنیت پایدار کشور را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: شهدا با از جان گذشتگی، ایثار و نثار خون خود امنیت پایدار و آرامش را به مردم ایران اسلامی به ارمغان آوردند و همه ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا هستیم.

حسینی در ادامه بیان داشت: خانواده شهدا دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده اند و امروز وظیفه ما است که نسبت به تکریم خانواده شهدا و یادگاران آنان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با احساس مسیولیت بیشتری تلاش کنیم.

دیدار با خانواده شهدا از برنامه های شاخص دهه کرامت در بخش شبانکاره است که در این راستا ا بخشدار شبانکاره، نماینده خانواده شهدا و فرمانده حوزه مقاومت بسیج خواهران حضرت ام البنین (س) شبانکاره و جمعی از بسیجیان با خانواده شهیدان والامقام خان عزیزی دیدار کردند.

در پایان این مراسم از خانواده شهیدان والامقام «خان عزیزی» تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسوولان است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار با خانواده شهدا مایه افتخار مسوولان است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.