رئیس فرهنگستان علوم رأی خود را به صندوق انداخت 

رئیس فرهنگستان علوم رأی خود را به صندوق انداخت 

رئیس فرهنگستان علوم با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد الرضا دیباجی تهران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، محمدرضا مخبردزفولی، رئیس فرهنگستان علوم با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد الرضا دیباجی تهران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

رئیس فرهنگستان علوم در حاشیه حضور در انتخابات ریاست جمهوری، از جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور دعوت کرد که حضور حداکثری پای صندوق های رأی داشته باشند. 

وی ادامه داد:  دانشگاهیان و نخبگان با حضور در انتخابات می‌توانند نقش تاریخی و نخبگی خود را به نمایش بگذارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رئیس فرهنگستان علوم رأی خود را به صندوق انداخت " هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رئیس فرهنگستان علوم رأی خود را به صندوق انداخت "، کلیک کنید.