راز بزرگی که بیرانوند درباره اوسمار لو داد!

راز بزرگی که بیرانوند درباره اوسمار لو داد!

آفتاب نیوز :

بیرانوند در حالی که با سروش رفیعی شوخی می کرد گفت من و سروش ایجنت ویرا هستیم و درصد خودمان را از او می گیریم. علیرضا البته به شوخی این حرف را زد، ولی پشت این شوخی حقیقت بزرگی پنهان بود.

بیرانوند در واقع لو داد که او و سروش در کنار چند بازیکن دیگر پرسپولیس نقش مهمی در سرمربی شدن ویرا داشتند. شاید اگر حمایت بیرانوند و چند بازیکن کلیدی پرسپولیس نظیر سروش رفیعی و وحید امیری از اوسمار ویرا نبود این مربی برزیلی اصلا سرمربی سرخ پوشان نمی شد، اما برگ برنده او همین حمایت بازیکنان کلیدی پرسپولیس بود که بعد ها حمایت هواداران هم به آن اضافه شد.

رضا درویش در همان مقطع از ویرا حمایت کرد که شاید حمایت او هم به خاطر خواسته بازیکنان بود. او در مصاحبه ای گفته بود دلال ها تلاش زیادی کردند تا مربیان مورد نظر خود را به پرسپولیس بیاورند، اما از اوسمار ویرا حمایت کردیم و جالب این که همان کسانی که به من پیامک می دادند و بابت انتخاب اوسمار فحش می دادند بعدا گفتند دیدی ما گفته بودیم او مربی بسیار خوبی است!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راز بزرگی که بیرانوند درباره اوسمار لو داد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راز بزرگی که بیرانوند درباره اوسمار لو داد!"، کلیک کنید.