راهیابی تیم هاکی مردان ایران به فینال قهرمانی آسیا

راهیابی تیم هاکی مردان ایران به فینال قهرمانی آسیا

تیم ملی هاکی مردان ایران در رقابت های هاکی سالنی قهرمانی آسیا که در قزاقستان در حال برگزاری است با شکست تیم میزبان به فینال این رقابت ها راه یافت و جواز حضور در جام جهانی 2025 را نیز کسب کرد.

به گزارش ویکی سلامت، در ادامه رقابت های هاکی سالنی قهرمانی آسیا در قزاقستان تیم ملی هاکی ایران امروز پنجشنبه سوم خرداد در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف تیم میزبان رفت و با نتیجه 5 بر 3 این تیم را شکست داد و ضمن راهیابی به مرحله فینال قهرمانی آسیا، جواز حضور در جام جهانی 2025 را نیز کسب کرد.
گل های تیم ملی را محمد اثنی عشری و امیرمهدی میرزاخانی هرکدام 2 و حمید نورانیان 1 گل به ثمر رساندند.
در پایان این دیدار محمد اثنی عشری به عنوان بازیکن برتر میدان انتخاب شد.

تیم ملی هاکی کشورمان جمعه 4 خرداد از ساعت 17:30 به وقت تهران در آخرین دیدار مرحله دوم این رقابت ها به مصاف مالزی خواهد رفت.

دیدار نهایی این رقابت ها روز شنبه 5 خرداد بین تیم ملی ایران و یکی از دو تیم قزاقستان و مالزی برگزار خواهد شد.
تیم ملی هاکی سالنی مردان کشورمان تاکنون هشت بار قهرمان و یک دوره نایب قهرمان آسیا شده است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهیابی تیم هاکی مردان ایران به فینال قهرمانی آسیا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهیابی تیم هاکی مردان ایران به فینال قهرمانی آسیا"، کلیک کنید.