رزمنده حزب الله در راه قدس به شهادت رسید

رزمنده حزب الله در راه قدس به شهادت رسید

به گزارش ویکی سلامت حزب الله لبنان از شهادت یکی دیگر از رزمندگانش در راه قدس خبرداد.

حزب الله لبنان اعلام کرد که «احمد حسین» ملقب به «عباس جعفر» متولد سال 1984 از شهر بیروت، در راه قدس به شهادت رسید.

به گزارش ایرنا از سوی دیگر، خبرنگار النشره لبنان در حاصبیا در جنوب لبنان گزارش داد: آرامش شکننده ای صبح امروز در منطقه مرزی از حاصبیا تا العرقوب و مزارع اشغالی شبعا حکمفرماست.

این رسانه لبنانی به پرواز گسترده پهپادهای جاسوسی رژیم صهیونیستی در بامداد امروز بر فراز حاصبیا، مزارع اشغالی شبعا تا جبل الشیخ اشاره کرد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب الله در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسراییل در این منطقه به دام افتاده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رزمنده حزب الله در راه قدس به شهادت رسید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رزمنده حزب الله در راه قدس به شهادت رسید"، کلیک کنید.