رشد فروش برای فولکس واگن کاهشی شد

رشد فروش برای فولکس واگن کاهشی شد

فولکس واگن پیش بینی کرد رشد فروش در سال 2024 کند خواهد شد و با پیوستن به رقبا نسبت به چشم انداز ضعیف اقتصادی، افزایش رقابت و هزینه های بالاتر هشدار داد.

به گزارش ویکی سلامت، برترین خودروساز اروپایی که برندهای آن شامل آیودی، فولکس واگن و لامبورگینی می شود، انتظار دارد فروش آن در سال 2024 تا پنج درصد رشد کند که پس از افزایش 15.5 درصدی در سال گذشته به 322.3 میلیارد یورو (349 میلیارد دلار) رسید. این رشد حاکی از فروش 338 میلیارد یورویی در سال 2024 است که بالاتر از برآورد 316 میلیاردی تحلیلگران بود.

آرنو آنتلیتز، مدیر مالی فولکس واگن، «چشم انداز اقتصادی ضعیف و رقابت شدید» را در سال 2024 می بیند، اگرچه این خودروساز برای کل سال اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و به عرضه محصولات جدید اشاره می کند. خودروسازان اروپایی تحت فشار رقیب آمریکایی تسلا و همچنین رقبای چینی قرار گرفته اند.

طبق گزارش رویترز، سهام فولکس واگن منفی شد و به میزان 7.1 درصد سقوط کرد و به پایین ترین سطح خود در بیش از چهار هفته پس از نتایج سالانه رسید.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد فروش برای فولکس واگن کاهشی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد فروش برای فولکس واگن کاهشی شد"، کلیک کنید.