رضایی: نیروهای انقلاب راهی جز اجماع ندارند

رضایی: نیروهای انقلاب راهی جز اجماع ندارند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: منظور از اجماع نیروهای انقلاب، اجماع در اندیشه ها، برنامه ها، توانایی ها و خروج از فردگرایی و شخص محوری است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حاشیه دومین کنفرانس ملی حکمرانی دانش مبنا که در دانشگاه تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران درباره احتمال اجماع بین نامزد های نیرو های انقلاب در انتخابات با بیان اینکه نیرو های انقلاب راهی جز اجماع ندارند، گفت: منظور از اجماع نیرو های انقلاب، اجماع در اندیشه ها، برنامه ها، توانایی ها و خروج از فردگرایی و شخص محوری است.

وی پایبندی به اخلاق، برادری و همکاری را از دیگر بخش های اجماع بین نیرو های انقلاب در انتخابات پیش رو دانست و گفت: این که افراد خودشان را به تن هایی نبینند بلکه با جمع ببینند و تعریف کنند. شهادت آیت الله رییسی می تواند سرآغاز تحول در اجماع سازی نیرو های انقلاب و خدمت صادقانه به کشور باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره برگزاری جلسه وحدت بین نیرو های انقلاب گفت: بعد از اعلام نظر شورای نگهبان به احتمال قوی این کار انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رضایی: نیروهای انقلاب راهی جز اجماع ندارند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رضایی: نیروهای انقلاب راهی جز اجماع ندارند"، کلیک کنید.