رفح را ترک نمی کنیم/ اینجا سوخت فقط برای 3 روز دیگر وجود دارد

رفح را ترک نمی کنیم/ اینجا سوخت فقط برای 3 روز دیگر وجود دارد

به گزارش خبرآلاین، «تدروس آدهانوم گبریسوس» (Tedros Adhanom Ghebreyesus) رییس سازمان جهانی بهداشت امروز چهارشنبه در نشستی در ژنو اعلام کرد که کارکنان این نهاد با وجود تهاجم اشغالگران قدس به رفح، قصد ندارند این شهر را ترک کنند و به کمک رسانی ادامه خواهند داد.

به گزارش ریانوستی رییس سازمان بهداشت جهانی در این ارتباط ادامه داد: اینجا سوخت کافی برای ارایه خدمات بهداشتی در جنوب غزه فقط برای 3 روز دیگر وجود دارد. صدها هزار فلسطینی از درگیری در شمال غزه در مناطق تحت محاصره به جنوب غزه پناه برده اند.

به گزارش ویکی سلامت به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «تدروس آدهانوم گبریسوس» در ادامه افزود: (رژیم) اسراییل تهدید کرده است که به شهر رفح در جنوب نوار غزه حمله خواهد کرد و نیروهایش اکنون در حومه رفح مستقر هستند.

وی در ادامه اضافه کرد: سازمان جهانی بهداشت برخی از تجهیزات را در انبارها و بیمارستان ها قرار داده است، اما بدون کمک های بیشتر به غزه، ما نمی توانیم حمایت های حیاتی خود را از بیمارستان ها ادامه دهیم.

این در حالیست که سازمان بهداشت جهانی امروز چهارشنبه اعلام کرد که از تحویل سوخت به این منطقه خودداری شده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفح را ترک نمی کنیم/ اینجا سوخت فقط برای 3 روز دیگر وجود دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفح را ترک نمی کنیم/ اینجا سوخت فقط برای 3 روز دیگر وجود دارد"، کلیک کنید.