رفع آبگرفتگی تمامی معابر در کرمانشاه در حال انجام است

رفع آبگرفتگی تمامی معابر در کرمانشاه در حال انجام است

برومند نامداری در گفت وگو با خبرنگار ویکی سلامت کرمانشاه، اظهار کرد: با توجه به اعلام هشدار قرمز بارندگی در کرمانشاه و تشدید آن از ساعت سه بامداد، تمهیدات لازم در نظر گرفته شده و از ساعت 19 شب گذشته دستگاه های مرتبط آمادگی لازم را برای شرایط کنونی داشتند، حدود 650 نفر در وضعیت آماده باش بودند.

وی افزود: شریان های اصلی شهر برای تردد خودروها در شهر کرمانشاه باز است، تعدادی معبر وجود دارد که با توجه به آبگرفتگی برخی معابر مانند زمزم فعلا معبر بسته شده است.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: از ساعت سه بامداد با تشدید بارندگی دستگاه ها حضور پررنگ تری داشتند، از مردم درخواست داریم در صورت تشدید بارندگی و آبگرفتگی قدری صبر کنند و تا زمان کمتر شدن حجم آب تردد کمتری داشته باشند.

وی عنوان کرد: بیش از یک هفته آماده باش بودیم و لایروبی ها را از تابستان انجام داده ایم، در طول این مدت شهرداران مناطق، معاونان شهرداران و دستگاه های خدمات شهری پای کار بودند.

نامداری خاطرنشان کرد: با توجه به هشدار هواشناسی اعلام شده که فقط مختص کرمانشاه نبوده و به 31 استان اعلام شده و پیش بینی شده که یکصد میلی متر بارش داشته باشیم، ما آمادگی کامل را با تجهیزات و ماشین آلات کافی داریم.

وی اضافه کرد: معابری که آبگرفتگی آنها شناسایی شده شامل زیرگذر شهدا، میدان امام حسین (ع) و زیر پل شهید سلیمانی بوده که برای آنها با هماهنگی آتش نشانی هم نیرو مستقر شده است.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ابراز کرد: معبر زمزم به دلیل حجم زیاد آب دچار آبگرفتگی است و آبگرفتگی چهار راه سیلو کاملا برطرف شده است، آبگرفتگی زیر پل سنگر نیز تا ساعات آینده برطرف می شود.

وی ادامه داد: شهروندان می توانند با شماره 137 تماس گرفته و در صورت مشاهده آبگرفتگی معابر آن را به همکاران اعلام کنند، برخی منازل نیز ممکن است به دلیل شیب منطقه دچار آبگرفتگی شده باشند که آتش نشانی مشکل آنها را رفع خواهد کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع آبگرفتگی تمامی معابر در کرمانشاه در حال انجام است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع آبگرفتگی تمامی معابر در کرمانشاه در حال انجام است"، کلیک کنید.