رقابت های قهرمان شهر یکی از محورهای توسعه فرهنگ ورزش است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

رقابت های قهرمان شهر یکی از محورهای توسعه فرهنگ ورزش است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، علیرضا فخاری، استاندار تهران امروز در حاشیه مراسم اختتامیه دومین دوره مسابقات قهرمان شهر در جمع خبرنگاران بیان داشت: رقابت های قهرمان شهر یا شهر قهرمان بسیار زیبا، جذاب و فراگیر در سطح کشور برگزار شد که این رقابت ها در تهران با مشارکت میلیونی شهروندان برگزار شد.

وی افزود: رقابت های قهرمان شهر در واقع توجه به جوانان و پرورش جسم و روح است و توسعه فرهنگ ورزش از دیگر محورهای این رقابت ها است.

استاندار تهران ادامه داد: نتیجه این رقابت ها به روحیه و امیدبخشی جوانان بازخواهد گشت و ما در آینده شاهد اثرات این رویداد خواهیم بود چراکه بعد معنوی و روحی که بین جوانان ایجاد می شود جوانان خودشان را در صحنه های مختلف برای توسعه کشور نشان خواهند داد.

فخاری در پایان گفت: ورزش برای نشان دادن قدرت ملی است و آنچه که زمینه ساز است مشارکت عموم مردم و تولید سرمایه اجتماعی خواهد بود تا بتوانیم ایران قوی داشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت های قهرمان شهر یکی از محورهای توسعه فرهنگ ورزش است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت های قهرمان شهر یکی از محورهای توسعه فرهنگ ورزش است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.