روایت باقری از رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان

روایت باقری از رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان

سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان گفت: در این رایزنی تلفنی، بر اهمیت اجرایی شدن بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نخست وزیر ارمنستان که ناظر بر تحقق اهداف راهبردی است، تاکید کردم.

به گزارش ویکی سلامت ، علی باقری در شبکه اجتماعی ایکس در این ارتباط نوشت :« در گفتگوی تلفنی با آقای آرارات میرزویان، وزیر خارجه ارمنستان از پیام های مقامات عالی ارمنستان و سفر نخست وزیر و ایشان به تهران برای ادای احترام به شهدای خدمت تشکر کردم.

همچنین بر اهمیت اجرایی شدن بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با نخست وزیر ارمنستان که ناظر بر تحقق اهداف راهبردی است، تاکید کردم.»

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت باقری از رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت باقری از رایزنی تلفنی اش با وزیر خارجه ارمنستان"، کلیک کنید.