رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت

رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت

بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال اسپانیا از مثلث خطرناک لاروخا گفت. او همچنین به ستایش از دلافوئنته هم پرداخت و درباره ویژگی خاص این مربی صحبت کرد.

به گزارش ویکی سلامت، تیم ملی فوتبال اسپانیا عملکرد بسیار خوبی در یورو ۲۰۲۴ داشته است. اسپانیا در بیشتر پیش‌بینی‌ها شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی است. البته این تیم هیچ کار آسانی ندارد و در دور نیمه‌نهایی باید فرانسه را از پیش رو بردارد.

به نوشته اسپورت، رودری یکی از بازیکنان کلیدی اسپانیاست که نمایش بسیار خوبی در جام ملت‌های اروپا داشته است. او به درخشش مثلث جدید در پیشانی خط حمله اسپانیا بسیار امیدوار است.

رودری گفت: به نظرم مثلث لامینه یامال، نیکو ویلیامز و دنی اولمو بزرگ‌ترین کشف اسپانیا در یورو ۲۰۲۴ بوده‌اند. ویلیامز و یامال دو بازیکن انفجاری‌اند که متفاوت از چیزی بوده‌اند که تاکنون داشته‌ایم. آنها می‌توانند کمک زیادی به تیم در هر دیداری بکنند. با آنکه آنها سن‌وسال زیادی ندارند اما بسیار باتجربه عمل می‌کنند. ما دنی اولمو را هم داریم که او هم در کارهای هجومی بسیار خوب است. اولمو در لحظات سخت ارزشش را نشان داده است.

هافبک باتجربه اسپانیا درباره لوئیس دلافوئنته هم گفت: مدت‌هاست او را می‌شناسم. او از مربیانی است که می‌تواند آنچه را می‌خواهد به‌خوبی به بازیکنان انتقال دهد. او به بازیکنان آزادی عمل و آرامش لازم را در زمین می‌بخشد. او به‌خوبی شخصیت و ژن پیروزی را به بازیکنان انتقال می‌دهد و آنها را تشویق می‌کند بدون ترس وارد چالش‌ها شوند.

او ادامه داد: صحبت‌های او بعد از پایان ۹۰ دقیقه در بازی با آلمان تاثیرگذار بودند. در آن لحظه همه بازیکنان خسته بودند و ذهن ما بسیار درگیر و آشفته بود. بسیار خسته بودیم اما دلافوئنته توانست آرامش را به ما انتقال دهد. مهم‌ترین نکته‌ای که دلافوئنته را از دیگر مربیان جدا می‌کند این است که داده‌های زیادی به بازیکنان نمی‌دهد بلکه داده‌های کم اما دقیق و تاثیرگذاری را به ما می‌رساند. این برای هر بازیکنی بسیار مهم است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رودری از مثلث رویایی لاروخا گفت"، کلیک کنید.