رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار

پوستر هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسوولان در گرگان رونمایی شد.

به گزارش ویکی سلامت،این رویداد ملی با حضور هنرمندانی از سراسر کشور و به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و همکاری و همراهی دستگاه های اجرایی استان، با هدف تبیین ارزش های والای انسانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.

«جلوه های ایثار و شهادت در دوران انقلاب و دفاع مقدس»، «جلوه های ایثار و شهادت در زندگینامه شهدا، ایثارگران، شهدای محور مقاومت (شهدای مدافع حرم)، شهدای امنیت، سبک زندگی ایثارگرانه و ایثار اجتماعی در دوران معاصر»، «جلوه های ایثار و از خودگذشتگی همسران معظم جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا در دوره معاصر» و «جلوه های ایثار و شهادت در مقاطع مختلف تاریخی به خصوص تاریخ معاصر انقلاب» از مهمترین موضوعات این دوره از جشنواره است.

هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار با دبیری محمد کرم الهی در 2 بخش صحنه ای و خیابانی از روز سه شنبه 25 اردیبهشت 1403 به مدت 4 روز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار خواهد شد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره ملی تیاتر ایثار"، کلیک کنید.