رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد

با حضور بیش از 50 واحد تولیدی؛

رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد

رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بویین زهرا با حضور بیش از 50 کارخانه، شرکت ها و واحد های تولیدی در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بویین زهرا با حضور بیش از 50 کارخانه، شرکت ها و واحد های تولیدی در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد.

رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد

این نمایشگاه توسط عباسپور نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، زینالی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، فرماندار بویین زهرا، معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، مدیرکل سازمان صمت، مدیر کل اداره کار و رفاه اجتماعی استان قزوین و شهرستان بویین زهرا و مدیران شرکت های خدماتی شهرک های صنعتی آراسنج، اشتهارد، دانسفهان، نظرآباد، حکیمیه و چرمسازی، مورد بازدید قرار گرفت.

رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد

این رویداد با استقبال بسیار خوب دانشجویان و مردم شهرستان بویین زهرا در این واحد دانشگاهی در حال برگزاری است. از اهداف این رویداد می توان به کاریابی دانشجویان و اجرای طرح پویش، ارتباط موثر بین صنعتگران و دانشگاه و حضور موثری شرکت ها و واحد های صنعتی در دانشگاه اشاره نمود. این نمایشگاه تا روز 13 اردیبهشت در سالن شهدای گمنام دانشگاه آزاد بویین زهرا برقرار بوده و بازدید برای عموم آزاد است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رویداد بزرگ صدرا در دانشگاه آزاد بویین زهرا آغاز به کار کرد"، کلیک کنید.