رگبار باران در تهران – ویکی سلامت

رگبار باران در تهران - ویکی سلامت

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی روزهای جمعه (25 اسفند) تا شنبه (26 اسفند) به طور متناوب افزایش ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

به گزارش ویکی سلامت، بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی روزهای جمعه (25 اسفند) تا شنبه (26 اسفند) به طور متناوب افزایش ابر، رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

برای روز یکشنبه (27 اسفند) افزایش سرعت وزش باد و از بعد از ظهر دوشنبه(28 اسفند) با ورود سامانه بارشی به استان، آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید و رگبار باران، گاهی با رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران، گاهی برف و مه پیش بینی می شود.

طی امروز تا ظهر فردا (24 و 25 اسفند) در مناطق پرتردد شهری افزایش نسبی آلاینده ها، غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (25 اسفند) نیمه ابری و غبار صبحگاهی، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای 11 و حداکثر دمای 21 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (26 اسفند) قسمتی ابری، در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 9 و حداکثر دمای 18 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های توچال و فیروزکوه با  کمینه دمای 7- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه های استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رگبار باران در تهران – ویکی سلامت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رگبار باران در تهران – ویکی سلامت"، کلیک کنید.