ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد فعلا متقاضی ندارد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد فعلا متقاضی ندارد - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، نام نویسی از متقاضیان ریاست در فدراسیون بولینگ و بیلیارد از روز شنبه (۱۶ تیر) آغاز شد و به مدت ۱۰ روز کاری ادامه دارد.

روز دوم این مهلت تعیین شده در حالی امروز به پایان رسید که هنوز هیچ فردی برای دریافت و تکمیل مدارک مربوطه و اعلام رسمی حضور در انتخابات اقدام نکرده است.

نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی در برنامه وزارت ورزش قرار گرفته است که پیش از این و در تیر سال ۱۴۰۱ نیز در آستانه اتمام دوره ریاست هاشم اسکندری، نام نویسی از کاندیداهای این فدراسیون انجام شد اما بعد از گذشت دو سال، تصمیم بر تکرار نام نویسی گرفته شد.

۳۰ مهرماه سال ۱۴۰۱ دوره ریاست هاشم اسکندری در فدراسیون بولینگ و بیلیارد به پایان رسید. وی بعد از آن به عنوان سرپرست به فعالیتش ادامه داد. تا قبل از ۸ آذر ۱۴۰۲ و انتخاب علی سلطانپور به عنوان سرپرست جدید، طی سه مرحله برای تشکیل مجمع انتخاباتی تاریخ تعیین شد اما یا مجمع تشکیل شد و به نتیجه نرسید و یا اینکه اصلا مجمعی تشکیل نشد و همین مسئله منجر به بلاتکلیفی ۲۰ ماهه مجموعه بولینگ و بیلیارد شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد فعلا متقاضی ندارد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ریاست فدراسیون بولینگ و بیلیارد فعلا متقاضی ندارد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.