زاکانی از شهرداری تهران می رود؟

زاکانی از شهرداری تهران می رود؟

به گزارش ویکی سلامت، شهردار تهران اعلام کرد که در صورت تایید صلاحیت از سوی شورای نگهبان برای حضور در رقابت های انتخاباتی مرخصی می گیرد.

ویکی سلامت در خبری نوشت: علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه هییت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای حضور در انتخابات و در صورتی که شورای نگهبان من را تایید صلاحیت کند، مرخصی می گیرم.

وی درباره تعدد افراد ثبت نام کرده در انتخابات، گفت: هرکس احساس وظیفه کرده است، عزیز است. اوج عقلانیت است که جبهه انقلاب تصمیم جمعی بگیرد.

وی ادامه داد: من ایده های تحولی برای کشور دارم و جهت کشور را در جهت دولت آقای رییسی می دانم که باید استمرار یابد و نقاط قوت آن تشدید شود و ابعادی هم که به رفع کاستی نیاز دارد با دقت انجام شود.

زاکانی در پاسخ به این پرسش که اگر در انتخابات رای نیاورید به شهرداری تهران بازمی گردید، تصریح کرد: باید همین بشود، ولی رای می آورم.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاکانی از شهرداری تهران می رود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاکانی از شهرداری تهران می رود؟"، کلیک کنید.