زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد

زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد

به گزارش ویکی سلامت، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، از رقابت بیش از 58 هزار نفر داوطلب در 89 رشته کارشناسی ارشد همزمان در سراسر کشور خبر داد.

فارس در خبری نوشت: محمد مهدی نوروز شمسی، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون کارشناسی ارشد امسال در روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خرداد 1403 در چهار مرحله صبح و عصر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان امسال در 89 رشته مختلف به رقابت خواهند پرداخت، تصریح کرد: امسال در 34 حوزه در سراسر کشور آزمون برگزار می شود که از این تعداد 31 حوزه در شهرستان ها و سه حوزه در شهر تهران مستقر هستند.

رییس مرکز سنجش آموزش، همچنین از ثبت نام 58 هزارو 629 داوطلب در آزمون امسال خبر داد و گفت: از این تعداد 42 هزار و 315 نفر خانم و 16 هزار و 314 داوطلب آقا هستند.

دکتر نوروز شمسی، با بیان اینکه “پس از برگزاری آزمون، کلید و پاسخنامه سوالات از روز یکشنبه 13 خرداد 1403 در دسترس قرار خواهد گرفت” یادآور شد: همزمان افراد می تواند از روز 13 تا 18 خرداد اعتراضات خود را ثبت کنند.

وی زمان اعلام نتایج اولیه آزمون را در نیمه دوم تیرماه خواند و گفت: نتایج اولیه حاوی رتبه و نمره خواهد بود. همچنین انتخاب رشته محل نیز همزمان با اعلام نتایج امکان پذیر خواهد بود.

رییس مرکز سنجش آموزش، در پایان افزود: کارنامه نهایی آزمون نیز در نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد و از اوایل ویکی سلامت 1403 برگزیدگان می توانند دوره آموزشی خود را شروع کنند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شد"، کلیک کنید.